BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rytas kitur.

Praėjo jau dvi savaitės kaip diena iš dienos geriam arbatą, kartu sportuojam, nebent jam reikia į budėjimą, tuomet tą parą nesimatom. Paskutinį kartą, jo paskutinį budėjmą, nežinau kas su manim vykt pradėjo. Pradėjau ilgėtis jo ,balso, įdomių pasakojimų, jo prisilietimų, o ypatingai tos ramybės kuri aplanko būnant kartu. Kaip žaltys sugundęs Ievą, tai ir JIS gundė, kad likčiau nakčiai. Ieškojau kaip išsisuskti, nežinau kaip elgtis ryte, atrodo aš ne tokia mergina… O po velniais kokia? Aš jau nebežinau, ta ramybė mane paverčia į besiglaustantį katiną, kuriam patinka būt glostomam ir pačiam glaustytis. Aprimstu. Galva tuščia. Man tai nebūdinga visada minčių begalė, atrodo niekada neatsipalaiduoju.

Sugundė. Įspraudė į kampą. Pasportavus, grįžau namo, susirinkau kelis reikalingus daiktelius, pažadėjau sugulovams, kad ryt grįšiu kaip įmanoma greičiau. Sustojau prie JO namo. Po velniais ką aš darau, įbrisiu dar giliau… pameditavus kelias minutes, neskubėdama nuėjau į laiptine, velniškai norėjosi parūkyt. Nerūkiau. Atsidaro durys, beišypsantis jau gerai pažįstamas veidas, tik burnoje dantų šepetėlis. Nusivaipęs, grįžta atgal į vonia. Nusirengiu, kol šukuojuosi garbanas, jis baigia susitvarkyti vonioje , priėjęs apglėbia iš nugaros. Užplūsta ramybė susimaišius su vis dar nepažabota aistra. Įsitaisom ant sofos, įsijungia mano katino režimas, prisiglaudžiu. Rodo kažką nereikšmingo per televizorių, šnekučiuojames. Ryt anksti man keltis, tad nutariam ilgai nelaukus traukti į lovą. Padeda nusirenkt. Įsitaisau kairiame lovos krašte. Prisiglaudžiu, pradedam glamžytis. Beregint praeina kelios valandos. Puse tryjų.

Rytas. Nubundu nepadoriai anksti. Galva dūzgia, minčių begalė, šalia miega JIS. Šeštą ryto ir egzistencialistiniai klausimai galvoj. Kas aš, ką aš čia veikiu, kas tas vyras šalia? Pasimuisto, o aš vietoj to, kad atsitraukčiau prisiglaudžiu dar arčiau. JO ranka apglėbia ir raminančiai glosto nugarą. Nurimstu.

Pusryčius gamina JIS, kol susitvarkau vonioje, dar pabumba, kodėl dantis valausi prieš pusryčius. Sujuokina. Pusryčiaujam, kava siaubinga, bet pagalvojus likt be kavos ar gert tas durpes, pasirenku antrą varianta. Atvešiu normalios kavos. Susirenku savo daiktelius, pasiglaustom kaip du katinai prie durų ir lekiu į mašiną.

Užlėkiau į parduotuve, prieš sportą noriu kavos, tik šį kartą tokios, kad nesukeltu šleikštulio geriant. Tas pats namas, ta pati laiptinė. Tik kitokia aš.

Ko kas jei įsimylėsiu? O gal jau?

Patiko (4)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Rytas kitur.”

  1.   lilyym rašo:

    Kabina! Negaliu sulaukt tęsinio!

Rašyk komentarą