BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Permiegojus su velniu, nesitikėk, kad nubusi danguje.

Rytas. Praplėšiu akis, mano vyras snaudžia. Pagavau save besisavinančią JĮ. Negerai jau įbridau iki juosmens. Keli rytai buvo ganėtinai nejaukūs, aš nežinojau kaip turėčiau elgtis, jaučiausi ir vis dar jaučiuosi , kaip pasileidus merga. Bent jau taip mano mama pasakytų, na o ji taip pat visada sako, kad iš gyvenimo reikia imti viską, tik  nepamirš iš kur paėmei, kad galetum grąžint. Pasimuistau ir nubunda JIS pakšteli į kaktą ir paklausia ar paiilsėjau. Dar pasivoliojam lovoje, aptariam pusryčių planą.

Kava į lova. Pakvimpa visas miegamas, įsitaisęs šalia, permeta akim ką skaitau, kriminalai. Nusijuokia ir pavadina ypatingu egzemplioriu. Ilgas užsitesęs bučinys, plaukų pakedenimas ir gundantis jo nuogas kūnas. Nusipurtau kaip žąsis nuo vandens. Apdovanoja dar vienu bučiniu į kaktą ir apsisukęs eina į virtuvę.

Atslenku iš paskos ir aš , jau išsivadavus iš naktinių rūbų. Įsitaisau į prie stalo su kava rankose. Ištraukia du kinderius ir paduoda. Nusijuokiu ir aišku pradedu ardyt juos ieškodama “pimpačkiukų” . JIS pasiskundžia, kad ne jis turėtų pusryčius ruošt, o aš krykštauju, matydama jį besisukiojantį virtuvėje. Manau, kad nieko nėra žaviau už vyrą beruošiantį pusryčius.  Galėčiau prie to priprasti. Papusryčiaujam, ir grįžtam atgal į lovą. Įkalba pasilikt pietums, pasimokint galiu ir pas JĮ. Atsiverčiu knygą ir bandau kažką įsidėt į galva. Blaškausi, nes vis galvoju apie tas rankas kitam kambarį beliečiančias mano kūną. Vaikau nedoras mintis ir vis labiau kaistantį kraują. Nutipenu patikrint, ką veikia virtuvėję, apglėbiu iš nugaros, pabučiuoju į sprandą.

Atsisuka su peiliu rankoje ir juokdamasi pavadina tikra romantike.

- Nori romantikos padėk peilį.

Krykštaujam, pasistumdom, stengiuosi valdytis, nepasiduot provokacijom  ir mest visas mintis prie bandomos įsikalt į galvą medžiagos, palieku JĮ virtuvėje, o pati grįžtu į kambarį;

Pietaujam ir vėl daug juoko, keletas vaikiškų ginčų. Ir kaip katinai vėl glaustomės vienas prie kito.Užtraukia virtuvėje esančias žaliuzes…

Vakare turiu vizitą pas kirpėja. Pabučiuoja, atgręžia į duris ir palinki geros likusios dienos. Juokamasi skuodžiu žemyn laiptais. Aišku vėluoju.

Sėdėdama kėdėje, su folijos gabaliukais plaukuose, jaučiausi taip, kad galėčiau kontaktuot ir užmegst ryšį su kosmosu. Kirpėja paragina dar pakentėt ir tuoj pat išvaduos iš folijos čežėjimo. Kitos moters eilė, o mano mintys tik apie JĮ. Suvibruoja mobilus.

“Pasiilgau Tavęs. Kaip sekasi su plaukais? “

paskubomis  surenku teksta:

“ Tai gerai, kad pasiilgai, panašu, kad neblogai, kai baisiu įmesiu nuotrauka “. Ir

Iš kart gaunu atsakaymą:

“ Nuogos? “

išsiviepiu kaip katinas pagavęs kanarėlę

“ Nea, tai būtų kompromatas mano ateičiai “

“ gerai, vistiek mačiau jau šiandien ir ne kartą”.

Kirpėja išvaduoja iš folijos gniaužtų, rezulatatas abi nudžiugina – BLONDINĖ! Ir net gi su visais plaukais. Plovimas, tonavimas, plovimas, kirpimas, džiovinimas, formavimas. Ir aš jaučiuosi patenkinta rezultatu ir graži. Nuostabioji Moteris.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą