BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauja pažintis

Pažintis užsimezgusi labai keistai. Norėjau paįvairinti nykius vakarus,  paklausiau draugės pasiūlymo užsiregistruot į vieną iš tų banalių pažinčių svetainių. Užsiregistravau. Parašė vyriškis, vyresnis.  Bet vis dar žavus. Mes jau buvom susitikę, prie gydytojo kabineto;  Ištryniau anketą, aš nemoku taip bendraut ir nesuprantu kaip žmonės taip gali, tiesiog nesuprantu; Tačiau butent su Juo apsikeitem kontaktais. Susitikom, patiko.  Atsipalaidavęs, ramus,  konkretus. Pasivaikščiojom, palydėjo mane iki mašinos. Pakštelėjo į žandą ir apkabino. Likau sumišus, nežinau aš nepratus ir siaubingai pasiuntu kai bando įsiveržti į mano asmeninę erdvę,  šitaip tiesiog  be jokių ar galiu, ar galėčiau, be jokių įspėjimų.  Bet traukė ta ramybė, sužadino smalsumą.

Nebeesu naivi. Vis kvietė arbatos. Buvo tikrai sunki diena, buvau pavargusi, ne fiziškai, bet emociškai. Kai apsivelki baltą chalatą, automatiškai save įpareigoji ir įsisegti šypseną. Jaučiausi  išsunkta. Priimiau kvietimą arbatai. Užšokau į parduotuvę sausainių, pagalvojau nemandagu tuščiom važiuoti. Šiaip ne taip suradau tą nelemtą namą. Pasitiko maloni senolė su šuniu, jos smalsi šypsena ir mano nuleistos akys… Užkopiau į viršutinį aukšta. Durys prasivėrė. Šūdas, nežinau kaip elgtis, žiūri šypsosi, o aš tegaliu apsimest, kad nesu sumišus. Užkaičia arbatos, bereikšmės temos. Užplūsta keistas noras išdėt viską, kas ant širdies, viską kas sunervino, kas nuvylė , viską apie savo darbą apie tai kaip jaučiuosi… Jis klauso, laikau padorų atstumą, kažkaip nepatogu vis gi tik kartą matėmės. Netikėtai sukeldama ne menką samyšį mano galvoje Jo ranka nuslysta man ant sprando ir pradeda masažuot. Aš neatsitraukiu, tik toliau lieju tulžį ant viso pasaulio, apsimesdama, kad tai niekis ir tai manęs netrigdo.  Jo ranka ant mano sprando maloniai masažuoja reikalaudama atsipalaiduot. Pradedu mėgautis, velniop visą savitvardą ir kuklumą, žinau dėl ko aš čia esu,  leidžiu ramybei užvaldyt visa kūną.  Dar kelios bereikšmės temos, apie augalus, suvenyrus iš kelionės ir akmenines taureles. Pasiūlo įsitaisyt patogiau, miegamajame. Taip, aš atsiduriu miegajame ant lovos.  Jo rankos jau gerokai dąsiau masažuoja mano nugarą. Toliau atvirauju, apie tą nelemtą užpuolimą, apie tai kas mane velniškai gązdina. Aplink ausis pradeda sukt lūpomis, klausemi bučiniai į pečius, rankos vis atkakliau bando susipažint su naujomis teritorijomis.

O va čia kažkas pasikeitė. Nežinau, pasidaviau tam gundymui, tai ramybei, jaučiausi išsivadavus iš tų pančių, pagaliau supratau ką jaučiu JAM. Viskas baigta, aš nebegrįšiu, nebenoriu grįžti.

Nei liūdėsio, nei gailesčio, nei gėdos, tik ramybė. Dar kelias valandas guliu prisiglaudus, atviraujam. Aš apie savo nenusisekusius santykius, kuriuos galutinai pasmerkiau ka tik, atsidūrus kito vyro lovoje, Jis apie darbą ir nuotykius, keliones.

Atsisveikinam. Apsikabinam. Grįžus palendu po dušu, kunas lengvai vis dar virpa. Ryt anksti keltis, susisuku į kaldrą ir nugrimzdu į miegą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą