BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įtampa.

Jaučiu, kad tuoj pradės darytis keista ne nubisti svetimoje lovoje, bet savoje. Kelintadienis šiandien?  Ta diena kai JIS nebudi.

Pasivartau lovoje ir priverčiu savo kūna kilti iš patalų. Vėsios pėdos. Paskutiniu metu nebeerzina jau taip labai. Užsikaičiu kavos.  Užsitęses rytinis ritualas ir  vėlavimas  į darbą. Negali vėluot kur tavęs nelaukia.

O prie namų jau laukia mašinoje kolega. Įšoku paskubomis prisisegu saugos diržą. Pasuka link greitkelio.

Miestas dar miega, normalūs žmonės dar miega. O kas mes? Vyturiai, dievinantys ankstyvą rytą. Užmetu į laikrodį akį 06:05 ryto. Visą kelia tylim, tik visai greta darbo apsikeičiam nereikšmingomis frazėmis.  Nieko nesakius išlipu iš mašinos ir pasuku link “pilies” . Jis lieka mašinoje. Ir tegul. Pasitinka spengianti tyla, kuria tučtuojau užpildau megstamais filmukais. Paskubomis užsivelku tik pižamos viršų ir ruošiu darbo įrankius. Denis Džo.  Na vyruti, kelionė baigėsi?

Girdžiu trinktelėjusias duris. Man nerūpi jo sumauta nuotaika. Dirbu nepakeldama galvos, bandau mėgautis savo darbu kiek tai įmanoma. Bumbėdamas dingsta savo kabinete;

Valanda intensyvaus darbo.  Išlenda iš kabineto.

- Klausyk, gal gana, pažaidiai su meilužiu ir viskas?

- Nesupratau?

- Ko nesupratai?  Tau mokslus reikia baigt, o tąsaisi su kažkokiu vyru ir gaišti laiką.

- Nuo , kada tau parūpo mano nepabaigti mokslai? Pašalai galva?  Kas negerai?  Pats matai žaislą susirado, parsitempė  mano, surado darbą , man tęst?

Ilgai kauptas pyktis pradeda veržtis į lauką. Užgniaužiu dar kartą ir valdausi.

- Tu nesuvoki, kad jis tik tavim naudojasi? Tu galvoji tam vyrui rūpi? Pažais ir numes kai atsibosi. Kaip ir visi.

Sukaupiu paskutinius likusius orumo lašelius, nusišypsau.  Bet galvoje sukasi mintys, apie tai kiek truktų laiko užveržti kaklaraištį ir prisukti jam deguonį…

- Kaip ir visi?

- Tu nesupranti…

- Aš suprantu, kad tu suskis. Sumautas bailys, kuris turėjo šansą, bet juo nepasinaudojo. Toliau gedėk žmonos, toliau tempkis visas iš eiles į lovą, toliau teik paramą savo žaislam. Šerk savo supuvusią sielą ir neaiškink man, ką aš turiu ir kas aš esu ir kas aš būsiu. Susirink savo kekšeles ir Neždinkis.

Nieko nebesakęs pasuka link durų. Trinkteli.  Aš išsitraukiu cigaretes. Užsirūkau. Nesuprantu vyrų.  Turbūt niekada ir nesuprasiu.

Po pietų skubu į kitą darbą, noriu greičiau baigti ir susitikti su JUO, ketinam eiti į fimą. Po teisybei aš nemėgstu žiūrėti filmų kino teatre, man paskausta akis, o šalia sėdintys žmonės, nusipirkę bilietą už porą europietiškų pinigų įsivaizduoja, kad nusipirko visa salę.  Malasi, šnekasi, naudojasi telefonais…

Šiandien visi pikti, darbo kaip niekad daug. Aš skubu.  Iššoku iš darbinių rūbų. Lekius pas JĮ. Manęs jau laukia, pakšteli į žandą ir dabar jau JIS skuba, nes vėluojame į filmą. Ta pačia akimirką atsipalaiduoju ir tiesiog mėgaujuosi vakaru. Grįžtam vėlai. Vakariniai grožio ritualai, gerokai per didelė jo maikė ir įsitaisau jau gerai pažystamoje kairėje lovos pusėje. Sugulę dar kurį laiką šnekučiuojamės apie tai kaip diena praėjo ir  ką ketiname ryt veikti. Užtenka tik prisiglaust , patogiau įsitaisyt jo glėbyje ir nugrimzdu   į miegą.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą